לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

שערי כניסה מעוצבים לבית פרטי

בניתם גדר לחצר הבית שלכם ? יצקתם חומה ? כעת זה הזמן לבחור את השער. שערי כניסה מעוצבים לבית פרטי משלבים בחובם דקורציה ופונקציונליות ומאפשרים בקרת כניסה נאותה על הבית. בחלקם, ניתן להתקין ממסר חשמלי עם אינטרקום אשר פותח אותם. שערי הכניסה הם כרטיס הביקור של הבית שלכם, ולכן כדאי לבחור בשערים שנוצרו בעבודה אדריכלית מתקדמת. להלן מספר מודלים להתקנת שערים חשמליים אשר כדאי לכם להכיר מקרוב.
 
שערי כניסה במסגרת פרויקט אלומיניום
 
פרויקט אלומיניום ביתי בדרך כלל מכיל טריפל של תיבת דואר, אינטרקום ושער חשמלי. ניתן לשלב גם דלת כניסה. היתרון הוא – מהלך נקי מסחבת. חברה אחת מבצעת גם התקנת שער חשמלי, גם חיבורו לאינטרקום וגם התקנה של תיבת דואר מעוצבת. בדרך זו, אתם מקבלים גם מוצר מעוצב וגם מוצר טכנולוגי מוכן לפעולה. שערי הכניסה יכילו ממסרים יציבים במיוחד אשר לא ינעלו את השער בהינתן שלא הפעלתם את הנעילה באופן יזום. בממסרים ישנים ופחות מקצועיים דיי בטריקה קלה של השער על מנת לנעול את הממסר בניגוד לרצונכם.
 
שער כניסה מעוצב לבית פרטי
 
שערי כניסה ידניים
 
שערי הכניסה הידניים נפוצים יותר בכפרים, מושבים וחוות חקלאיות. מומלץ לדאוג לאמצעי נעילה לשער שכזה כמו מנעול או בניית השער לגובה. ניתן למצוא שלל דגמים של שערי כניסה מעוצבים לבית הפרטי כמו שערי אלומיניום, עץ וברזל בהתאמה אישית. השערים מתאימים לכל בית, וגם אלו מכם שמעוניינים בעיצוב כפרי אך לא בשערי עץ - יכולים להזמין דגם מתכתי/מאלומיניום בצבע חום בגוון של העץ הטבעי.
 
מחירי שערי כניסה
 
המחירים, בחלקם, כוללים עבודות נוספות, כמו בעסקת הטריפל של שערי האלומיניום. ברוב המקרים - תשלמו על השער והעבודה של המתקין, ובא מעט מקרים מאין אלה תוצע לכם גם גדר בעלת עיצוב זהה לעיצוב של השער. בדרך זו אתם יכולים להבטיח עיצוב בוטיק אחיד לכל אורך הסביבה החיצונית של הבית שלכם. עסקה נוספת, אשר נפוצה מאד בתחום השערים היא הזמנת שער כניסה ושער חנייה בעלי עיצוב זהה אשר משלימים זה את זה ויוצרים אחידות עיצובית בדומה להצבת שער וגדר תואמת. לעתים - יבואני שערים חשמליים ופרגולות חשמליות זוכים לתנאי ייבוא נוחים וזולים מול היצרנים, מה שמאפשר לכם לרכוש שערי כניסה במבצע, ואפילו BUNDLES  של שער ותוספים כמו אלו שפורטו כאן.