לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

סוככים מעוצבים למרפסת

 
חלק בלתי נפרד מהדירה שלנו, הוא המרפסת. זה המקום בו אנו רגילים לשבת בקיץ. ניתן לרכוש  סוככים מעוצבים למרפסת, כך שיתאימו לטעם האישי ולמטרה שלכם. ניתן למצוא סוככים קבועים או סוככי זרועות, הניתנים לקיפול וכן, כאלה שעובדים על חיישנים שניתן לשמור עליהם מפני הרוח החזקה, כך שהם מתקפלים באופן אוטומטי, מבלי צורך שתהיו בבית. הפתרונות בתחום ההצללה בארץ הם רבים, שכן ישראל היא ארץ חמה ברוב ימות השנה וישנן חברות רבות המייצרות ומתקינות סוככים מכל הסוגים. יש לרכוש כמה שיותר מידע על סוככים, כך שתהיו בטוחים, כי רכשתם את הסוכך אשר יתאים לכם למרפסת ולצרכים האישיים שלכם.
 
סוככים מעוצבים למרפסת
 
סוכך קבוע או סוכך זרועות?
 
זו גם שאלה שיש לשאול את עצמנו לפני רכישת סוככים מעוצבים למרפסת. יש לוודא מה יהיה הכי משתלם ומה יחזיק לנו מעמד הרבה שנים. ניתן לכוון את סוככי הזרועות ואף לקבל מראה מעוצב גם בגלל מגוון הבדים, הגוונים וההגנה שלהם מפני שמש ורטיבות. יש כאלה שאוהבים את המראה האירופאי או הים תיכוני, כך שסוככי זרועות, עשויים להיות הפתרון הנכון למרפסת שלהם. גם סוכך מסילות, עשוי להיות יעיל, למי שיש לו מרפסת גדולה מאוד כזאת שהיא במידה של 12 מ"ר ומעלה. סוכך זה, יתאים במיוחד, למי שאין לו תקרה במרפסת, כך שאנו רואים כי המבנה של המרפסת חשוב מאודה להתאמה מדויקת של בחירת סוכך. כדאי כי תפנו לכמה יצרני סוככים וקבלו ייעוץ והצעת מחיר.

חומרי הגלם של סוככים קבועים למרפסות
 
לרוב, מה שיתאים יותר למרפסות יהיו סוככים דגמי 2017 שניתן לכוון אותם, כגון סוככים חשמליים קבועים, או סוככי זרועות, אך שוב הכך תלוי בתקציב, במבנה ובטעם האישי שלכם. סוככים קבועים למרפסת, ניתן למצוא מעץ או אלומיניום בשילוב של חומרי גלם נוספים , כגון פרספקס שקוף, כך שיחדור האור הטבעי במידת הצורך, אם למשל בימי החורף. הקטלוגים של היצרנים השונים, מלאים עם דוגמאות של סוככים מעוצבים למרפסת, כך שתוכלו לרכוש את הסוכך המתאים למרפסת שלכם על פי נתוניה אך לא לפני שהתייעצתם עם בעל מקצוע מיומן בתחום.