לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מדרגות מרחפות מעץ - כל היתרונות

אם שמעתם על המושג מדרגות מרחפות ולא הבנתם על מה מדובר, אז אלה הן מדרגות שעומדות בפני עצמן בצמוד לקיר. כאשר מתקינים מדרגות מרחפות מעץ – כל היתרונות נהנים מעיצוב מקורי. למדרגות מרחפות, יש בעלי מקצוע מיוחדים שמיצרים אותן. חייבת להיות קונסטרוקציה מסיבית  העשויה מפלדה שתומכת במדרגות. כאשר בונים את הבית נלקחת מידה מדויקת על מנת שבעלי המקצוע יוכלו לדייג בייצור שלהן. העיצוב של מדרגות מרחפות מעץ – כל היתרונות, מעניק תחושה של חדשנות בעיצוב הבית. יש בארץ מספר קטן של מפעלים המייצרים מדרגות אלה. התפיסות הפנימיות  של המדרגות הן אלה שעושות את ההבדל בין מדרגות בנויות לבין מדרגות מרחפות מעץ – כל היתרונות.
 
מדרגות מרחפות מעץ
 
דוגמאות מגוונות של מדרגות מרחפות
 
ישנן דוגמאות שונות של מדרגות מרחפות מעץ - כל היתרונות כמו כאלה בעלי מעקה מזכוכית וחיפוי במדרגות יכול להיות משיש, זכוכית או עץ. יש כאלה המעדיפים את המראה החם והביתי והם יחפו את מדרגות מרחפות מעץ – כל היתרונות, בעץ מלא ואיכותי כמו מהגוני, דובדבן או אגוז.. הרבה מפעלים המייצרים מדרגות מרחפות מעץ - כל היתרונות, עובדים בצמוד למהנדסים וארכיטקטים ומדרגות אלה, עומדות בתו תקן ישראלי מוקפד. גם ניתן להזמין מדרגות מרחפות, גם בשילוב של עץ ואבן למראה טבעי יותר . בהרבה פנטהאוזים ווילות פרטיות,  ניתן למצוא מדרגות מרחפות.  ההחלטה איזה סוג של מדרגות כדאי להזמין הינה חשובה כבר בהתחלת הבנייה  של הבית. מדרגות מרחפות, מתאימות יותר לבית בתכנון עתידני ומודרני.
 
זווית ראייה עיצובית ויכולת טכנית
 
כאשר מתכננים מדרגות מרחפות, יש להיות בעל כישרון עיצובי ויכולת טכנית גבוהה ביותר. התכנון והייצור של מדרגות אלה חייב להיות בראש ובראשונה בטיחותי, לכן ייצרני מדרגות אלה, נעזרים במהנדסים תוך תכנון קפדני של המדרגות. יש להתאים את במדרגות המרחפות בהתאם לאווירה ועיצוב החלל בבית. היום, הצעקה האחרונה בעיצוב המדרגות, היא מדרגות מרחפות העשויות מנירוסטה. בגלל שבהרבה בתים ניתן לראות מדרגות מרחפות העשויות מעץ, מי שאוהב את הסגנון העתידני, יעדיף להתקין בביתן מדרגות מרחפות העשויות מנירוסטה שיש להן מראה שונה ומודרני במיוחד.