לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא

עיצוב דלתות כניסה לבית הוא אחד הנושאים המורכבים שנידונים בבנייתו. הדלת היא למעשה הדומם הראשון שנראה, ואם אין שער כניסה מקדים החשיבות של העיצוב ממש אקוטית וחיונית להצלחת מלאכת עיצוב הבית. על כן, גיבשנו לכם מספר כללי אצבע עבור דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא. הכללים מתייחסים הן לעיצובה של הדלת והן לבחינת סוג העץ  ואפיונו כאיכותי: לא מעט משווקי דלתות מתגלים כמי שלא שיווקו דלתות עמידות מספיק, והעץ מתבלה במהרה. כאן תדעו כיצד מראש להימנע מכך.

דלתות כניסה מעוצבות

בחירת דלת הכניסה

את בחירת דלת הכניסה מוטב לעשות בחנות המשווקת דלתות כניסה מעוצבות. לרוב, חנויות אלו מאפשרות לבחור את הדגם באינטרנט ולהתייעץ לגבי הבחירה לאחר מכן\ אם כי ניתן לבצע את הבחירה הראשונית גם באופן פרונטלי בחנות עצמה. לדלת הכניסה כמה סוגים עיקריים: היא יכולה להיות חד כנפית, כלומר דלת אחת, או דו כנפית, כלומר 2 דלתות משני הצדדים של מבואת הכניסה. היא יכולה להיות דלת בגודל דו כנפי כשהיא למעשה חד כנפית, ובמקום כנף שניה בונים משקוף גדול ומעוצב. בחברת שיווק דלתות יסייעו לכם לבחור את הדלת המתאימה לכם ביותר. חשוב להתייחס בבחירתכם גם לעיצובים מועדפים, ולא רק לצורת הפתיחה של הדלת: גילופים על גוף הדלת לעומת דלת חלקה, דלת מעץ בהיר נוטה לכתום לעומת דלת מעץ כהה נוטה לחום אדום, וכד'.

ווידוא שמדובר בעץ איכותי ועמיד

לבירור זה 2 שלבים עיקריים. הראשון הוא הידיעה שבכלל מדובר בעץ איכותי המתאים למשימות כמו הגנה חוץ ביתית. חשוב לברר אם מדובר באיפאה, קומרו, סקויה, טיק דרום אמריקאי וכד', ולא להסתפק בעץ פחות עמיד או בתחליפי עץ כמו לוחות MDFשאינם מתאימים להגנה חיצונית בדרך כלל. כמו כן, חשוב מאד לברר שהעץ עבר אימפרגנציה ושימון לחיזוקו לשם שימוש מלאכותי. חשוב לוודא שהאימפרגנציה נעשתה בדוד חומרים ושהשימון היה דו צדדי, כלומר כל דפנות שבבי העץ נטבלו בשמן לשם חיזוקן. בקרב יצרניות מעטות אך בהחלט קיימות, יש היעדר של פעולות אלו וזה עלול לגרום לדלת לצבור עובש ולהתבלות בקלות.

צרו עמנו קשר לגבי רכישת דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא!